The beautiful land of nevermind

T +370 616 20007
E info(eta)nevermind.lt

 • Pasidžiaukite jaukiais savaitgaliais Vilniuje
  Pasidžiaukite jaukiais savaitgaliais Vilniuje

  Leiskite sau pasiklysti ir atskleiskite senamiesčio paslaptis, susitikite su vietiniais ir pajuskite Vilniaus gyvenimo ritmą

 • Atsipūskite
  Atsipūskite

  Lietuvos pajūrio pliažai, spa centrai, pušų kvapas ir šviežias oras

 • Sportas
  Sportas

  Sveiki atvykę į krepšinio šalį!
  Ir daugybę kitų garbinamų sporto šakų...

 • Atraskite Lietuvą
  Atraskite Lietuvą

  Pamatykite, pajauskite ir įsimylėkite

Lietuvos Respublika – valstybė Rytų Europoje prie Baltijos jūros. Tapdama Europos Sąjungos (ES) bei Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos (NATO) nare Lietuva iškilo į tarptautinę areną. Šalies kaimynystėje - Baltarusija, Lenkija, Latvija ir Rusija. Lietuva pasižymi gausybe nacionalinių parkų, ežerais, miškais ir pilimis. Nepaisant šalies augimo ekonominiu požiūriu, išlaikomas stiprus ryšys su gamta ir didinga pagoniška praeitimi.

Daugiau nei trisdešimtyje Lietuvos miestų ir gyvenviečių gausu dailių gotikos, klasikinio ir barokinio stilių statinių, kurių istorija siekia daugiau nei 750 metų. Dėl taikaus būdo Lietuvoje išliko įvairių tikėjimų maldos namų: totoriškų, stačiatikių, protestantų bažnyčių, žydiškų sinagogų. Senųjų architektūros stilių sutinkama daugybėje bažnyčių, didikų rūmų, dvarų ir elegantiškų vienuolynų. Vilnius, Trakai, Kaunas ir Klaipėda yra vieni iš seniausių ir gražiausių miestų pasaulyje.

Lietuvoje netrūksta vertų pamatyti ir aplankyti objektų. Galite leistis į pažintinę kelionę apžvelgdami  senosios lietuvių kultūros ir architektūros palikimą, mėgautis žavingais Lietuvos gamtos kampeliais ir ežerų labirintais, parkais ir rezervatais. Lietuvoje yra išlikusių pilių su gynybiniais pylimais ir fortais. Be kita ko, visos lankytinos vietos yra lengvai pasiekiamos pravažiuojamais keliais arba oro transportu.

Vilnius yra Lietuvos sostinė. Iš trijų pusių apsuptas kalvų miestas įsikūręs žavingame slėnyje. Tai miestas, kuriame dera šiuolaikiškumas ir praeitis. Vilnius yra tiek kultūrinis, tiek administracinis Lietuvos centras. Iš daugybės senovinių bažnyčių keturiasdešimt yra išlikusių iki šių dienų, taip pat mieste gausu parkų ir puikių muziejų.  Vilniaus senamiestis yra vienas didžiausių Rytų Europoje. Mieste netrūksta gražiausių architektūrinių stebuklų, kurie traukia keliautojus iš viso pasaulio. Dėl savo įdomios istorijos ir įgimto grožio Vilnius tampa daugumos ekskursijų ir turų pradiniu tašku.

Turistams, viešintiems Lietuvoje, tautiečiai palieka draugiškų ir svetingų žmonių, puoselėjančių savo tradicijas ir kultūrą, įspūdį.

Lietuvos klimatas, kuris svyruoja tarp jūrinio ir žemyno,  yra gana švelnus. Dauguma keliautojų susižavi  neįtikėtinai gaiviu oru. Vasarą oras Lietuvoje būna saulėtas ir šiltas, tačiau reiktų būti pasiruošusiems ir lietingam ar debesuotam orui. Nuo birželio vidurio iki rugpjūčio vidurio - geriausias laikas aplankyti Lietuvos pajūrį ir mėgautis paplūdimio gyvenimu. Itin verta aplnakyti Kuršių Neriją vakarinėje šalies dalyje. Visa Kuršių Nerijos pakrantė yra UNESCO paveldo dalis. Nuo birželio pradžios iki rugpjūčio pabaigos yra pats aktyviausias turizmo sezonas, todėl verta iš anksto pasirūpinti apgyvendinimu.

UNESCO pasaulio paveldo objektai Lietuvoje:

Vilniaus senamiestis
Kernavė
Kuršių nerija

Pajūrio kurortai:

Palanga
Nida
Juodkrantė

SPA kurortai:

Druskininkai
Birštonas

Pagrindinės piligrimystės vietos:

Aušros vartai (Vilnius)
Kryžių kalnas (Žemaitija)
Žemaičių Kalvarija (Žemaitija)

Mūsų projektai

 

Susisiekite su mumis

    Kestas
Tel.  +370 616 20007
Email: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  Vilija
Tel.  +370 616 20002
Email: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 

© 2005-2017 Visos teisės saugomos ® LAND OF NEVERMIND™
IĮ LENGVAI, Įm. k. 300117864